Umění automechanika aneb Řemeslo žije - výsledky TOP

Naši žáci se umístili na prvním místě z celkového počtu čtyř.

   

 

 

 

 

 

 


(video uvnitř)

Naši žáci se v úterý 27.4.2010 na Staroměstském náměstí utkali v souboji učňů v oboru automechanik v rámci akce Umění automechanika, aneb Řemeslo žije

V soutěžních úkolech je čekala například výměna kol a žárovek a odhalení závady na vozidle. Na akci soutěžily 4 týmy ze škol, které se umístily nejlépe v pražském kole soutěže Automechanik Junior 2010. Celou akci moderoval Dalibor Gondík. Patronem našich učňů byl primátor hlavního města MUDr. Pavel Bém, dalších družstev potom náměstkyně primátora pro oblast školství Ing.Marie Kousalíková, radní pro sociální oblast Jiří Janeček a starostka Prahy-Čakovic Alena Samková.

Additional information