U zkráceného kombinovaného studia v délce trvání 1 rok se bezplatně studují jednotlivé odborné předměty na základě porovnání předchozího vzdělání uchazeče. Podmínkou je výuční list z jiného učebního oboru nebo maturitní vysvědčení, příp. vysokoškolské vzdělání. Víc informací poskytne Mgr. Vondra (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).
Zkrácené studium s možností získat výuční list se týká učebních oborů, které se na škole vyučují. V současné době jsou otevřené obory Truhlář (výuční list) + Elektromechanik pro zařízení a přístroje (výuční list).

 

Elektromechanik (slaboproud)

Zkrácené kombinované studium Elektromechanik pro zařízení a přístroje - název ŠVP Elektromechanik
kód 26-52-H/01 – jeden rok studia
Učební obor zakončený závěrečnou zkouškou, zaměřený na opravu, údržbu a konstrukci elektronických strojů a přístrojů, příp. i na opravy elektroinstalace v občanské i průmyslové výstavbě. Úspěšné absolvování závěrečných zkoušek dává žákům možnost absolvovat školení a zkoušku pro osoby znalé podle NV 194/2022 Sb.
Učební předměty:
Pouze odborné předměty (Základy elektrotechniky, Elektrická měření, Elektronika, Číslicová technika, Elektrické stroje a přístroje, Automatizace) + Odborný výcvik


Truhlář

Zkrácené kombinované studium Truhlář - název ŠVP Truhlář
kód 33-56-H/01 – jeden rok studia
Učební obor zakončený závěrečnou zkouškou, zaměřený na ruční a strojní opracování dřeva, výrobu nábytku, bytového zařízení i stavebně truhlářských výrobků, včetně oprav a renovací i montáží.
Učební předměty:
Pouze odborné předměty (Materiály, Technologie, Odborné kreslení, Výrobní zařízení, Dřevěné konstrukce) + Odborný výcvik

Additional information