Na základě Opatření Obecné Povahy vydaného MŠMT ČR vyhlašujeme školní kolo přijímacího řízení pro obor EZP, které se bude konat ve dnech Út 18. 5. 2021 v ranních hodinách a ve St 19. 5. 2021 odpoledních hodinách, čas konání bude upřesněn všem přihlášeným uchazečům.

U zkráceného kombinovaného studia v délce trvání 1 rok se bezplatně studují jednotlivé odborné předměty na základě porovnání předchozího vzdělání uchazeče.Víc informací poskytne: p. Veselý (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a Mgr. Vondra (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Zkrácené studium s možností získat výuční list se týká učebních oborů, které se na škole vyučují, tj. truhlář, elektromechanik pro zařízení a přístroje (výuční list včetně Vyhlášky 50).

K 1. červnu 2021 končí přihlašování ke zkrácenému kombinovanému studiu pro školní rok 2021/2022

pdfPOZVÁNKA KE ŠKOLNÍMU KOLU PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ 

Elektromechanik (slaboproud)
Zkrácené kombinované studium

Elektromechanik pro zařízení a přístroje - název ŠVP Elektromechanik
kód 26-52-H/01 – jeden rok studia
Učební obor zakončený závěrečnou zkouškou, zaměřený na opravu, údržbu a konstrukci elektronických strojů a přístrojů, příp. i na opravy elektroinstalace v občanské i průmyslové výstavbě. Po úspěšném absolvování závěrečných zkoušek absolvují žáci kurz vyhlášky 50/1978 Sb. a skládají z této vyhlášky zkoušku podle §5.

Učební předměty:
Pouze odborné předměty (Základy elektrotechniky, Elektrická měření, Elektronika, Číslicová technika, Sdělovací technika a Odborný výcvik)


Truhlář
Zkrácené kombinované studium

Truhlář - název ŠVP Truhlář
kód 33-56-H/01 – jeden rok studia
Učební obor zakončený závěrečnou zkouškou, zaměřený na ruční a strojní opracování dřeva, výrobu nábytku, bytového zařízení i stavebně truhlářských výrobků, včetně oprav a renovací i montáží.

Učební předměty:
Pouze odborné předměty (Materiály, Technologie, Odborné kreslení, Výrobní zařízení, Dřevěné konstrukce)

Additional information