U zkráceného kombinovaného studia v délce trvání 1 rok (obor „automechanik“ 2 roky) se bezplatně studují jednotlivé odborné předměty na základě porovnání předchozího vzdělání uchazeče.Víc informací poskytne: p. Veselý (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a Mgr. Vondra (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Zkrácené studium s možností získat výuční list se týká všech učebních oborů, které se na škole vyučují, tj. truhlář, elektromechanik (výuční list včetně Vyhlášky 50), elektrikář-silnoproud (výuční list včetně Vyhlášky 50), zámečník, automechanik.

K 1. červnu 2020 končí přihlašování ke zkrácenému kombinovanému studiu pro školní rok 2020/2021

pdfPOZVÁNKA KE ŠKOLNÍMU KOLU PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ 

Elektromechanik (slaboproud)
Zkrácené kombinované studium

Elektromechanik pro zařízení a přístroje - název ŠVP Elektromechanik
kód 26-52-H/01 – jeden rok studia
Učební obor zakončený závěrečnou zkouškou, zaměřený na opravu, údržbu a konstrukci elektronických strojů a přístrojů, příp. i na opravy elektroinstalace v občanské i průmyslové výstavbě. Po úspěšném absolvování závěrečných zkoušek absolvují žáci kurz vyhlášky 50/1978 Sb. a skládají z této vyhlášky zkoušku podle §5.

Učební předměty:
Pouze odborné předměty (Základy elektrotechniky, Elektrická měření, Elektronika, Číslicová technika, Sdělovací technika a Odborný výcvik)


Truhlář
Zkrácené kombinované studium

Truhlář - název ŠVP Truhlář
kód 33-56-H/01 – jeden rok studia
Učební obor zakončený závěrečnou zkouškou, zaměřený na ruční a strojní opracování dřeva, výrobu nábytku, bytového zařízení i stavebně truhlářských výrobků, včetně oprav a renovací i montáží.

Učební předměty:
Pouze odborné předměty (Materiály, Technologie, Odborné kreslení, Výrobní zařízení, Dřevěné konstrukce)

Additional information