v budově SOU Ohradní 57, Praha 4 - Michle

  

Na základě nepříznivé epidemické situace kolem Covid-19 jsou veškeré dny otevřených dveří pozastaveny.

Vážení rodiče a zákonní zástupci našich budoucích žáků, dotazy k přijetí a pro bližší informace o studiu na naší škole kontaktujte na tel: 241 481 022 / linka 118., nebo na mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , pana Mgr. Davida Vondru ze studijního oddělení.

Při bližším zájmu o studium na naší škole, je možné si domluvit individuální návštěvu školy, ale také nabízíme možnost zaslat dle dohody na mail odkaz ke konzultaci či online prohlídce školy.

 

Také si lze prohlédnout naši školu prostřednictvím přiloženého videa.

pdf Předběžný dotazník ke studiu

Additional information