Nabízíme VŠEM
zájemcům bez omezení věku, kteří mají ukončené středoškolské vzdělání s výučním listem nebo s maturitní zkouškou, případně vysokoškolské vzdělání, BEZPLATNÉ studium učebních oborů pro rozšíření kvalifikace. S výjimkou oboru automechanik, jehož studium je dvouleté, trvá studium všech ostatních oborů jeden rok. Získat výuční list je v současné době možné v těchto oborech:

- elektromechanik pro zařízení a přístroje + v případě zájmu lze absolvovat školení a přezkoušení z NV 194/2022 Sb. pro osoby znalé
- truhlář

Ke studiu je možné se přihlásit vyplněním přihlášky na formuláři SEVT, která je ke stažení ve vyhledávačích na webu pod názvem Přihláška kombinované studium střední škola a to např. na http://www.sevt.cz/produkt/prihlaska-ke-vzdelavani-studiu-ve-stredni-skole-forma-vdelavani-vecerni-dalkova-distancni-49148500/?CategoryExternalID=2854. SEVT kód 49148500.

Podobnou přihlášku také najdete zde na webu v části Dokumenty / Dokumenty ke stažení a to pod názvem „Přihláška ke zkrácenému kombinovanému studiu“.

Vyplněnou přihlášku, která je potvrzená od lékaře, je možné posílat průběžně ve šk. r. 2022-23. O toto studium je však velký zájem, takže je možné, že později dodaným žádostem již nebude možné vyhovět. Podmínky pro přijímání jsou zveřejněny na webu. Součástí školního kola přijímacího řízení je u oboru elektromechanik mj. i test znalostí.
Bližší informace včetně termínů studia podá: Mgr. David VondraTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 241 481 022

Additional information