Nabízíme VŠEM
zájemcům bez omezení věku, kteří mají ukončené středoškolské vzdělání s výučním listem nebo s maturitní zkouškou, případně vysokoškolské vzdělání, BEZPLATNÉ studium učebních oborů pro rozšíření kvalifikace. S výjimkou oboru automechanik, jehož studium je dvouleté, trvá studium všech ostatních oborů jeden rok. Získat výuční list je možné v těchto oborech:

- elektromechanik pro zařízení a přístroje + navíc Vyhláška V50/78 Sb
- truhlář

Ke studiu je možné se přihlásit vyplněním přihlášky na formuláři SEVT, která je ke stažení ve vyhledávačích na webu pod názvem Přihláška kombinované studium střední škola a to např. na http://www.sevt.cz/produkt/prihlaska-ke-vzdelavani-studiu-ve-stredni-skole-forma-vdelavani-vecerni-dalkova-distancni-49148500/?CategoryExternalID=2854. SEVT kód 49148500.

Podobnou přihlášku také najdete zde na webu v části Dokumenty / Dokumenty ke stažení a to pod názvem „Přihláška ke zkrácenému kombinovanému studiu“.

Vyplněnou od lékaře potvrzenou přihlášku je možné posílat průběžně, během celého školního roku 2020-21, o toto studium je velký zájem, proto nebude možné vyhovět všem uchazečům. Podmínky pro přijímání budou zveřejněny 31.1.2021. Součástí školního kola přijímacího řízení bude mj. i test znalostí.
Bližší informace podá:
informace podá Mgr. David VondraTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., č. telefonu 241 481 022

Additional information